כיצד לחסוך בביטוח הרכב בתקופת המגיפה?

מגפת הקורונה היא הרבה יותר ממשבר בריאותי. בכל רחבי העולם וגם בישראל, מגיפת הקורונה הביאה עמה גם משבר כלכלי, שפגע גם במי שלא חלו בנגיף

  • ביטוח רכב
בשיתוף insurancer
כלי רכב (צילום: pixabay)

במציאות שבה ענפים רבים במשק מושבתים, עובדים מפוטרים או יוצאים לחל"ת, והפעילות במשק מצטמצמת, משקי בית רבים נאלצים להסתגל למצב כלכלי חדש ולחסוך בכל הוצאה אפשרית. תחום הביטוח הוא אחד הראשונים שאליהו פונים כדי לחסוך בהוצאות, ובמיוחד כשמדובר בביטוח רכב.

על כל הדרכים בהן ניתן לחסוך בהוצאות ביטוח הרכב בתקופת המגיפה ועל הפתרון הביטוחי של הראל, תוכלו לקרוא כאן.

עוד בוואלה! NEWS

מעבר למה שדמיינתם: הנה כל הדברים שרכב הפנאי שלכם יכול לעשות ולא ידעתם

בשיתוף HONDA
לכתבה המלאה

המציאות השתנתה וגם דפוסי השימוש ברכב

עם התפשטות נגיף הקורונה, כולנו נאלצנו להתמודד עם מציאות חדשה. מציאות שבה אנו ממעטים במפגשים חברתיים ובהתקהלויות, מרבים להסתגר בבית וממעטים לנסוע לעבודה, לטיולים, לבילויים ועוד. בימים של סגר מוחלט או כשנמצאים בבידוד, רובנו כלל לא מזיזים את הרכב מהחניה. מציאות חדשה זו לא נעלמה מעיניהן של חברות הביטוח, שהחלו להציע הקלות ופתרונות למבוטחיהן בביטוח הרכב.

בין ההקלות הבולטות היו: החזרים כספיים שניתנו למבוטחים שנאלצו לשהות בבידוד ושלא השתמשו ברכבם; הפחתת מספר הימים המעניקים זכאות להנחת השבתת רכב בביטוח המקיף; מתן הנחות גבוהות יותר למי שמחדש את הפוליסה; הרחבת פוליסת ביטוח מקיף לנהג מזדמן ועוד.

אם גם אתם מחפשים פתרונות לחיסכון בעלות ביטוח הרכב שלכם, כדאי שתכירו את שלל ההטבות הללו ותבדקו אם אתם עומדים בקריטריונים לקבלתן מחברת הביטוח שלכם. ייתכן ובמציאות הנוכחית תמצאו שמשתלם לכם יותר לעבור לחברת ביטוח מתחרה, שמציעה למבוטחיה פוליסת ביטוח רכב המותאמת לתקופת הקורונה.

חיסכון בתקופת קורונה: ביטוח מקיף לפי קילומטראז'

אם היקף השימוש שלכם ברכב הצטמצם באופן ניכר בתקופת הקורונה, כדאי שתכירו סוג חדש של פוליסות ביטוח לרכב: ביטוח מקיף לפי קילומטראז'. אם בעבר התרגלנו שמחיר הביטוח מושפע ממאפייני הנהג ומאפייני הרכב המבוטח, כדאי לדעת שהיום יש בשוק פוליסות שלוקחות בחשבון גם את מספר הקילומטרים שנוסע הרכב.

הרציונל שעומד מאחורי פוליסות אלו הוא שרכב שנוסע פחות נמצא בסיכון נמוך למעורבות בתאונה, ולכן בעליו לא צריכים לשאת בעלויות ביטוח גבוהות. ואכן פוליסות מסוג אלו הפכו לרלוונטיות עבור יותר ויותר אנשים, במיוחד בתקופת הקורונה. כי כשבחוץ משתוללת מגיפה שמונעת מאיתנו לנסוע לעבודה, ללימודים, לטיולים או לבילויים, הרכב שלנו נוסע פחות. אז למה שנמשיך לשלם עבור הביטוח שלו את אותו המחיר?!

הכירו את הפתרון הביטוחי של הראל: הראל סוויץ'

הראל ביטוח ופיננסים היתה הראשונה מבין חברות הביטוח שהשיקה פוליסת ביטוח מקיף לפי קילומטראז'. בתחילת 2019 היא השיקה את הראל סוויץ' - פוליסה המיועדת למי שנוסע מעט, כמו בעלי רכב שני במשפחה, מי שעובד בתוך העיר ולא נוסע הרבה עם רכבו ועוד. שנה אחרי, במרץ 2020, הפכה הראל סוויץ' לפוליסה שפונה לפלח שוק גדול הרבה יותר.

הפתרון הביטוחי של הראל - פוליסת הראל סוויץ' - הפך לרלוונטי עבור כל מי שצמצם משמעותית את היקף השימוש ברכב שלו בתקופת הקורונה, ולא רק בימים של סגר מוחלט: מי שפוטר מעבודתו או הוצא לחל"ת, מי שעבר לעבוד מהבית או ללמוד מהבית, מי שהפסיק לטייל עם רכבו בעקבות ההנחיות המגבילות את התנועה ועוד.

כל אלו וגם אתם יכולים להצטרף עוד היום להראל סוויץ' - הפתרון הביטוחי של הראל, ולחסוך עשרות אחוזים בביטוח הרכב שלהם.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully