ממה דניס צ'רקוב ומישל טרוני מתפרנסים אם כל היום הם עוזרים לאנשים?

דניס צ'רקוב ומישל טרוני ריגשו מדינה שלמה כאשר הצילו את הכלב שעבר התעללות קשה, והקימו את מוקד "הבולדוגים" שמטרתו לעזור לבעלי חיים במצוקה. בנוסף, הם מובילים פרויקטים רבים למען תרומה לקהילה. אז ממה הם מתפרנסים אם כל היום הם עוזרים לאנשים?

  • התנדבות
בשיתוף אומזה
מישל טרוני, דניס צרקוב וחזי חיים (צילום: דניס צ'רקוב)

כולנו היינו עדים לפני כשבועיים למקרה ההתעללות המזעזע בו תושב בת ים תועד כאשר הוא מתעלל באכזריות בכלבו, הסרטון הופץ ברשתות החברתיות והגיע למאות אלפי אנשים ברחבי הארץ. מי שהגיעו לדירה בבת ים ראשונים במטרה להציל את הכלב הם מישל טרוני ודניס צ'רקוב אושיות הרשת שגילו אומץ רב, תושייה ואיפוק אל מול המתעלל החשוד. בעקבות החשיפה הגדולה של האירוע הגיעו מאות אנשים לאזור בכדי לתמוך בפעולתם של דניס ומישל, בסוף האירוע הכלב נלקח לטיפול הרשויות והחשוד נעצר עד למשפטו.

בעקבות המקרה דניס ומישל זומנו לדיון בוועדת הפנים והגנת הסביבה, בראשותה של חברת הכנסת מיקי חיימוביץ', בנושא זכויות לבעלי חיים. במהלך הדיון דניס צ'רקוב אמר: "כשאני ומישל ראינו את הסרטון הזה שהגיע אלינו באותו הערב היינו בכלל בתל אביב. הסתכלנו אחד על השני, ולא חשבנו בכלל אם אנחנו פועלים או לא פועלים. עלינו על האופנוע ופשוט הגענו למקום. ואני לא מרגיש שעשיתי משהו שהוא מיוחד, לא מרגיש שעשיתי משהו שהוא הרואי, אני מרגיש שעשיתי משהו שכל אזרח צריך לעשות."

הסיפור לא נגמר כאן, מישל ודניס בשיתוף עם אנשים טובים נוספים וארגון "תנו לחיות לחיות" הקימו בצעד חסר תקדים מוקד מיוחד לו קראו "הבולדוגים", מטרת המוקד היא לחלץ בעלי חיים שנמצאים בצרה בכל מקום בארץ, בצורה מסודרת ומאורגנת עם ייעוץ משפטי, תמיכה תקשורתית וציבורית. כולם מתגייסים למען מטרה נעלה והיא הצלת בעלי החיים הזקוקים שנקלעו לצרה וזקוקים הם לעזרה (מספר המוקד 3703*).

עוד בוואלה!

איך היא עושה את זה? הטיפים של אירה דולפין יגרמו גם לכם להתאמן

לכתבה המלאה
אמוזה (צילום: דניס צ'רקוב)

בנוסף להקמת מוקד "הבולדוגים" ופעולות נוספות למען בעלי החיים, דניס צ'רקוב ומישל טרוני לוקחים חלק במספר פרויקטים נוספים למען הקהילה, כמו הפרויקט המדהים שלהם ביחד עם משווק הנדל"ן וכוכב הריאליטי חזי חיים "משהו קטן וטוב". מטרת הפרויקט היא להעביר מסר חיובי דרך הרשתות החברתיות לקהל רב, של תרומה, עזרה לזולת ויצירת אירועים משמחים לאנשים שהכי מגיע להם כמו ניצולי שואה ומשפחות קשות יום.

אין בכוונתם לעצור את הפרויקט בזמן הקרוב, ההפך הוא הנכון. דניס, מישל וחזי מתכננים להעלות הילוך וליצור ימי התרמה נוספים וגדולים יותר. כל זה בזכות עשרות אלפי התגובות החמות והאוהדות שהם מקבלים ברשתות החברתיות ובפלטפורמות השונות, והפניות הרבות שהם מקבלים מאנשים שמעוניינים להירתם ולהצטרף אליהם לקראת הפרויקטים הבאים המתוכננים למען הקהילה.

במסגרת הפרויקט היו מספר אירועים מרגשים שנכנסו לליבם של אנשים רבים, אחד מהם הוא הסיפור שריגש מאות אלפי אנשים ברחבי הרשת בו שופץ ביתם של זוג ניצולי שואה, ובנוסף לשיפוץ הוזמן שף פרטי שהכין לזוג ארוחה בלתי נשכחת ומרגשת, לכבוד חגיגות 48 שנות נישואיהם. כמו כן, לקראת תקופת החגים האחרונה, ובמיוחד לאור תקופת הקורונה שפגעה כלכלית באנשים רבים ברחבי הארץ. הפרויקט יצא במבצע חלוקת חבילות מזון ענק לאלפי משפחות ברחבי הארץ.

עולה השאלה ממה דניס ומישל מתפרנסים, אם כל היום הם עוזרים לאנשים? התשובה לכך היא נכסים דיגיטליים מניבים ומצליחים ברחבי הרשת. בזכות תנועת הגולשים העצומה שיש להם ברשתות החברתיות השונות הם מייצרים רווחים מידי חודש בעזרת פרסום ויצירת שיתופי פעולה עם חברות ועסקים. נכסים דיגיטליים לדוגמא הם ערוצי היוטיוב האישיים שלהם, בעלי מאות אלפי עוקבים, שהם נכסים דיגיטליים מסוג משפך שיווקי.

נכס דיגיטלי מושתת על אותו הרעיון של הנכסים המסורתיים נכס אשר מכניס לנו כסף מידי תקופת זמן ממספר גורמים מרכזיים ביניהם: מכירת מוצרים, שירותים, הכנסות משיווק שותפים והכנסות מפרסום. אך, הוא בעל מספר הבדלים קטנים ומשמעותיים כמו העובדה כי נכס דיגיטלי הוא נכס הנמצא במרחב האינטרנטי. כמו כן, אין צורך להשקיע סכומי עתק בכדי ליצור נדל"ן מסוג זה, ובנוסף לכך ניתן לייצר הכנסה פסיבית גבוהה בהרבה משכירות של נכסי נדל"ן פיזיים.

היתרון המשמעותי ביותר בנכסים דיגיטליים, הוא הכנסות מהאינטרנט, בעקבות העובדה שאנו מבטלים את המשוואה המקובלת של זמן שווה כסף. אתה לא מוכר זמן, אתה מוכר ערך. אתרים פעילים 24/7 ולא זקוקים לזמינות שלך. בנוסף, ההשקעה בתחום הדיגיטל הינה סולידית, בין אם אתם בוחרים לעשות זאת בעצמכם ולהשקיע זמן בלמידה ויצירה של משפכים שיווקיים, או אם אתם בוחרים לשתף פעולה עם חברה מומחית בתחום אשר תעשה זאת עבורכם עם הידע והניסיון שצברה במהלך השנים.

חברה מומחית בתחום שמציעה שירות מסוג זה היא חברת "אמוזה גרופ" שדניס ומישל הקימו ביחד עם אריאל אהרוני יזם שהקים מספר חברות ומומחה בתחום השיווק.

השלושה עם אהבה משותפת ליזמות דיגיטלית, מצאו מכנה משותף נוסף בדמות תרומה לקהילה. אריאל אהרוני בעצמו חייל בודד לשעבר שהוגדר כנער בסיכון אשר כיום מלמד בחינם חיילים בודדים שיווק ופרסום דיגיטלי בזמן מישל ודניס עשו עשרות פעולות למען הקהילה.

לחברה יש אתר איקומרס (קניון אינטרנטי) "אמוזה שופס", ובנוסף לכך היא יוצרת קמפיינים דיגיטליים, אתרים, סרטוני תדמית לקידום עסקים, ועוד שירותים ומוצרים נוספים. כמו כן, היא מאפשרת ללמוד בעזרת קורסים מגוונים איך ליצור נכס דיגיטלי, לתחזק אותו באופן שוטף ולהרוויח ממנו מידי חודש, או שהיא מציעה שהיא תעשה זאת בעבורך עם כל הידע והניסיון שצברו מומחי החברה לאורך הזמן.

ניתן לראות שבזכות עולם הדיגיטל ההולך ומתפתח אפשר להשפיע ולרתום במהירות ובקלות קהילה של אנשים בעלי מכנה משותף, סביב מטרה חשובה שמאחדת ומגבשת את אותה קהילה, ובכך לעזור לזולת ולסביבה בדרכים שונות. בנוסף לכך, עם למידה, הכוונה והרבה רצון ומוטיבציה ניתן לייצר מקורות הכנסה מעולם הדיגיטל, ובכך תוכלו כמו דניס ומישל להקדיש זמן יקר מחייכם לתרומה למען הקהילה והתפתחות אישית בתחומים שאתם באמת אוהבים.

למידע נוסף אודות אמוזה בע"מ ועל איך ניתן ליצור מקור הכנסה נוסף ללא השקעה של זמן מצד הרוכש והשקעה כספית מינימלית של קצת יותר מ1,000₪ חד פעמי לחצו כאן

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully