לחדש את הבית מבלי לשפץ - חיפויי הקיר שכבשו את ישראל בסערה

הם עמידים, הם זולים והם פשוטים להרכבה. בשנים האחרונות חיפויי האלומיניום מחליפים את החיפויים הטבעיים כמוצר הפופולרי לכיסוי הקירות. ובצדק

  • חיפוי קיר
אמירה אדמוני, בשיתוף ביתא
חיפויי קירות (צילום: אושרי כהן)

כאשר אנו מחליטים לשפץ את הבית ובמיוחד לשדרג את המראה החיצוני שלו, כדאי שנשים לב במיוחד לקירות החיצוניים. קירות אלה יוצרים רושם ראשוני ומתווים את הקו העיצובי של החלל והסביבה בכלל. עד לפני מספר שנים, מי שהיה מעוניין לחפות את קירותיו החיצוניים של הבית, היה משתמש בחיפויים טבעיים כגון: אבן טבעית, בטון ועץ, אשר מקנה תמיד מראה חמים, מיוחד ומרשים. היום, ניתן להגשים חלום זה במחיר סביר ובצורה המספקת יתרונות רבים יותר מאשר חיפוי קירות הבית מחומרים טבעיים.

מדובר על עיצוב מושלם ומגן על המבנים השונים במינימום מחיר. חיפויי הקיר העדכניים של העידן המודרני, מיוצרים מאלומיניום העמיד למשך עשרות שנים. חיפויים אלה, אינם מאבדים מצורתם וניתן לראות דוגמאות מרהיבות כגון דמוי עץ, גוונים ודוגמאות מיוחדות שגורמים לכל מבנה ישן להיראות כחדש.

היום, הטרנדים החדשים והטכנולוגיה שהתפתחה בצעדי ענק, מקנים לנו את האפשרות לבצע חיפוי קירות חיצוניים ופנימיים באמצעות פרופילים דקורטיביים מאלומיניום. מדובר למעשה, על שינוי מרענן וחדשני, קל להרכבה שאינו מחליד או מצריך מאתנו תחזוקה מיותרת. זהו היום הטרנד המבוקש ביותר והאהוב במיוחד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. ניתן לראות, כי גם קבלנים אימצו שיטה זו על מנת להקנות עיצוב מרשים וייחודי לבתים שהם בונים. בגלל הלחות הרבה שמאפיינת את ישראל, חיפוי קיר לא בלבד שהוא כה אסתטי, הוא גם מגן על קירות הבניין, לא פיח מהעיר ועשן הרכבים ולא סימנים של אבק, ייראו על הקירות כי אם מראה אחיד ואסתטי של בניין חדש ומעוצב להפליא.

עוד בוואלה!

המותג שכובש את השוק: סל מוצרי הטיפוח לשימוש ביתי שאת חייבת להכיר

לכתבה המלאה

מראה טבעי וסגולות של אלומיניום- השילוב המנצח!

באמצעות חיפוי קירות בפרופילים מאלומיניום, תוכלו להקנות לביתכם מראה של עץ אמיתי עם סגולות של אלומיניום, מה שיגרום לחיפוים אלה להחזיק מעמד למשך שנים רבות. תוכלו לחסוך בהוצאות לטווח הארוך, היות וקיימים הבדלים תהומיים במחירים של חומרי חיפוי קירות טבעיים, מאשר חיפויי אלומיניום אשר נראים כטבעיים, אך הם קלים יותר הן מבחינת המשקל והן מבחינת ההתקנה שהיא פשוטה ומהירה ובשיטת הלגו.

בישראל, כאשר מזג האוויר מאופיין בהרבה לחות וחום, החיפוי המומלץ ביותר, הינו חיפוי אלומיניום דקורטיבי, אשר ניתן לבחון במגוון גוונים וטקסטורות על פי הטעם וההתאמה האישית לכל לקוח. גם אם ישנם אנשים אשר אינם אוהבים את המראה הקר של האלומיניום או אלה שאינם אוהבים מראה של הייטק, הם בהחלט יכולים להקנות למבנה שלהם מראה חם באמצעות חיפויי אלומיניום הנראים ממש כמו עץ טבעי.

חיפוי קיר- מעטפה חיצונית ודקורטיבית המלאה ביתרונות

ניתן בעצם לחסוך כסף רב, מבלי להתחיל לשפץ בכסף רב את קירותיו החיצוניים והפנימיים של הבית או כל מבנה. למעשה, חיפוי קיר מפרופילי אלומיניום, יכולים לכסות כל פגם בקיר והמראה הוא של מבנה חדש, כאשר מותקנים עליו חיפויים חזקים ודקורטיביים, אשר אינם משאירים אף אחד אדיש. חיפויים אלה, מותקנים במהירות ויעילות והמראה שלהם מקנה תחושה של אסתטיקה וניקיון שניתן לשמור על מראה זה לאורך זמן ומבלי צורך בתחזוקה. יש לציין, כי חיפוי זה, פופולארי בקרב קבלני תמ"א 38/2 ופינוי בינוי. בנייני מגורים ובתים הנמצאים בקרבה לים, כאשר הם מחופים בחיפויי קיר, הבניין נשמר לזמן רב יותר, מבלי קילופים לא אסתטיים בקירות בגלל המלח שידוע שגורם לבלאי מואץ בקירות החיצוניים של כל מבנה.

בחברת ביתא, המתמחה בכל הקשור לחיפויי קירות חיצוניים ופנימיים, מקפידים במיוחד על תכנון מדויק בהתאם לדרישות הלקוחות, על בחירת סוג הפרופילים הגוון והטקסטורה וכן, בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שמגיעים עם תו תקן ישראלי. יש לדעת, כי פרופילים מאלומיניום, שנועדו למטרת חיפוי קירות הינם מודולאריים וניתנים לשליפה. בחברה, מתאימים ומייעצים וכן, מתאימים אישית גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, התעשייתי והמוסדי את החיפויים האידיאליים שיתאימו למבנה.

בביתא תמצאו פרופילים דקורטיביים מאלומיניום שעמידים למזג האוויר הישראלי

מנהל חברת ביתא, שרון יצחק אומר כי "הקפדה על גימורי המוצר הוא מה שמותיר מוצר מושלם המותקן בדיוק מופתי". חלק בלתי נפרד מייצור הפרופילים הוא ההתקנה. שרון מקפיד על קונסטרוקציות אלומיניום איכותיות וחזקות שעליהם הוא דואג כי הפרופילים יורכבו באופן מקצועי. חברת ביתא, משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות, תוך הקפדה על הרכבה איכותית אשר תשמור את מראה חיפויי הקיר למשך שנים ארוכות, מה שמאפשר לחברת ביתא, לחפות את הקירות של הלקוחות בחיפויי הקירות האיכותיים והעמידים ביותר.

אתר

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully