וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"הישראלים לא מפתחים מספיק מוצרי ידע ומוותרים על הכנסה פאסיבית"

בשיתוף מינוף עסקי

עודכן לאחרונה: 1.7.2021 / 10:48

בעל ידע בתחום מסויים? אם אתה לא מעביר את הידע לאחרים בעזרת קורס - אתה מפסיד. חברת מינוף עסקי מתמחה בפיתוח מהיר ויעיל של קורסים דיגיטליים שיעזרו לכם להגיע להכנסה פאסיבית

עמית אופיר יועץ עסקי בכיר והבעלים של חברת מינוף עסקי לפיתוח עסקים. יח"צ,
עמית אופיר יועץ עסקי בכיר והבעלים של חברת מינוף עסקי לפיתוח עסקים/יח"צ

באירופה ובארה"ב נוצלה שנת הקורונה לצורך הקמת עשרות מיליוני מוצרי ידע חדשים, בדמות קורסים דיגיטליים. כעת, כשהנגיף מאיים מחדש ולאחר שחווינו טלטלה כלכלית משמעותית, זה זמן להתעורר. אנשים שמחזיקים ידע מקצועי ופרקטי מוותרים על הכנסות של מאות אלפי שקלים כשהם לא מנצלים את האפשרות הדיגיטלית הקיימת ושתפסה פופולריות אדירה מ-2020.

הלקוחות התרגלו לעבוד ב"זום" והם מבינים שזו דרך יעילה ומהירה לרכוש ידע חדש ומועיל. שנת 2021 מסתמנת כשנת קטסטרופה תחבורתית, הפקקים מפחיתים את החשק לצאת וללמוד מחוץ לעיר. בנוסף - חיסול תשלומי החל"ת והאבטלה שוב מעורר את הצורך הדחוף בהעלאת ההכנסות.

אם יש לך עסק והידע המקצועי שרכשת במסגרתו עדיין לא נמכר בקורס דיגיטלי - אתה מפסיד כל יום כסף ולקוחות פוטנציאליים מכל העולם. אם יש לך ידע ומומחיות שיכולה לעזור לאחרים - אתה צריך ליצור ממנה נכס שיכניס לך כסף כהכנסה פאסיבית בכל חודש!

יועצים, מאמנים ונותני שירותים חייבים לסגור פערים מול העולם החדש שבתקופת הפוסט-קורונה. משבר הקורונה הראה עד כמה חשוב לא להסתמך על מקור הכנסה אחד או על עסק הממוקם במקום פיזי. בעלי עסק החלו להבין שהידע שלהם יכול להימכר לא רק ללקוח מקצה הרחוב אלא גם ללקוחות בצד השני של המדינה ואפילו מהקצה השני של העולם.

עמית אופיר. שרון אלון,
עמית אופיר/שרון אלון

כדי להכין קורס דיגיטלי אין צורך בעבודה מאומצת של שנים! ניתן ליצור קורס שכזה במספר ימים בודדים וממוקדים ולצלמו ביום צילום אחד כיוון שלרוב מדובר במומחים אשר בהנחיה מקצועית מסוגלים להעביר את הידע שלהם בצורה מקצועית ללא הכנה רבה מראש. כתוצאה מכך יתקבל נכס מניב וריווחי ביותר.הנה 10 סיבות ליצירת קורס דיגיטלי מהידע שלכם:

1. קורס דיגיטלי יאפשר לכם להשפיע על יותר אנשים.

2. קורס דיגיטלי יאפשר לכם להפוך מעסק מקומי שעובד רק עם לקוחות מהשכונה, לעסק שמוצריו נמכרים בכל הארץ ואפילו בכל העולם.

3. קורס דיגיטלי יסייע לכם לבנות את השם שלכם כמומחים בתחומכם: ברגע שתשתפו ותלמדו אחרים באופן טבעי אנשים יתייחסו אליכם כאל מומחים בתחומכם, דבר שיסייע לכם ביצירת קהילה שעוקבת אחריכם.

4. קורס דיגיטלי יאפשר לכם לייצר ערוץ הכנסה נוסף.

5. קורס דיגיטלי יאפשר לכם לייצר משפך שיווק איכותי שיהפוך אנשים שלא מכירים אתכם ללקוחות שמשלמים לכם ומעריכים את השירות והידע שלכם.

6. קורס דיגיטלי הוא נכס מאוד רווחי ביחס לעלות ההפקה שלו.

7. קורס דיגיטלי הוא נכס שישרת אתכם למשך שנים.

8. קורס דיגיטלי יאפשר לכם לשבור את משוואת הזמן = כסף ולספק לכם הכנסה פאסיבית.

9. הפקת קורס דיגיטלי עם צוות מקצועי היא דבר שיחדד לכם את התכנים שלכם, השיטה שלכם והמסרים שלכם.

10. קורס דיגיטלי מאפשר לכם זמן מסך שיחזק את הקשר שלכם עם הלקוחות שלכם כך שתוכלו להציג להם צדדים נוספים שלכם, סיפורים ודוגמאות מחייכם האישיים ובכך לרכוש את אמונם ואהדתם של הצופים בו. אם תהיו אותנטיים ואמיתיים תמשכו אליכם לקוחות שיעקבו אחריכם, יתייחסו אליכם כאל מותג וירצו לרכוש רק מכם.

חברת מינוף עסקי בבעלותו של עמית אופיר שירות ייחודי להפקת קורסים דיגיטליים מהירים של מומחים מתחומים שונים אשר בהכנה ממוקדת מגיעים לצילום של יום אחד בלבד בו מצולמים כל חומרי הקורס בצורה מרוכזת ולאחר מכן דואגת החברה לערוך ולהפיק את הקורס עבור לקוחותיה, כך שמעבר להכנת התכנים וליום הצילומים אין למומחה עבודה נוספת ובסיום השירות הוא מקבל נכס דיגיטלי ששווה לו כסף רב ומהווה עבורו מקור הכנסה נוסף. למיזם חברה חברת SAVS בבעלותו של שרון אלון וכך מסייעות החברות לבעלי עסקים להנגיש את הידע של מומחים ישראלים רבים ולהפיץ אותם בישראל ובעולם:

sheen-shitof

עוד בוואלה!

תרפיית מציאות מדומה: טיפול להתמודדות עם חרדה

בשיתוף zap doctors

כך תוכלו גם אתם לבנות לעצמכם קורס דיגיטלי ולהנגיש את הידע שלכם לקהל העוקבים שלכם ולאנשים נוספים שיוכלו להיעזר בו כדי להתפתח ולפתור בעיות בחייהם:
https://my.schooler.biz/s/32592/1623610992499/1?pr=1


לאתר החברה

בשיתוף מינוף עסקי
  • עוד באותו נושא:
  • קורסים
2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully