המתקשרת הישראלית הצעירה מספרת: "אנשים באים אליי עם שאלות ויוצאים עם תשובות"

שר זרביב, צעירה ישראלית, גילתה בגיל 16 שיש לה יכולת לראות דברים מעֶבֶר. כיום היא מתקשרת ופותחת בקלפים שמייעצת למאות מטופלים, ובעלת עמוד אינסטגרם פופולרי עם אלפי עוקבים שרואים כיצד היא חוזה אירועים שמתרחשים בארץ ובעולם

  • תקשור
בשיתוף שר זרביב
מעניקה עצות והכוונות אישיות לכל מטופל. שר זרביב בתמונה מאחד ממסעותיה (צילום: יח"צ)

שר זרביב יכלה להיות כמו כל בחורה ישראלית צעירה רגילה בגילה (30) שעובדת, חיה, מבלה ואפילו מממשת את התחביב האהוב עליה - טיולים ומסעות ברחבי העולם (שהוקפא לתקופה בגלל הקורונה). אבל יכולות מיוחדות ויוצאות דופן שגילתה שיש בה, שינו את התוכניות.

בגיל צעיר הבינה שר שהיא יודעת ורואה דברים מעבר. היא לא חשבה לעשות עם זה משהו, ואף למדה את תחום הביטוח בו בחרה לעסוק. אך עם השנים, כשאנשים בסביבתה הקרובה גילו את יכולותיה ונעזרו בה, וסיפרו לעוד ועוד אנשים, החלו רבים לפנות אליה עם בקשה לייעוץ וסיוע בתחומים שונים בחיים. "אנשים שמעו עליי מפה לאוזן והתחילו לפנות אליי, זה עזר להם המון, וכבר לא יכולתי להתעלם מהפניות", היא מספרת.

זה מספר שנים היא עוסקת רשמית בתקשור ובפתיחה בקלפים, מייעצת ומסייעת ללקוחות שמגיעים אליה עם בעיות בתחומים שונים: זוגיות, עבודה, משפחה ועוד. מעבר לתקשור, היא משתמשת בקלפי הללי נפשי - קלפים עם פסוקים מספר תהילים, וקלפי אושו - קלפים פסיכולוגיים, ככלי טיפולי שמרחיב את הידע שיש לה על המטופל ועוזר לסייע לו. "בזכות התקשור והקלפים אני כבר יכולה לדעת את הסיפור של המטופלים מבלי שמספרים לי בכלל, ולתת עצות והכוונות נכונות שמתמקדות במה שרלוונטי עבור כל מטופל", היא מספרת.

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

לכתבה המלאה

מי הלקוחות שפונים אלייך?

"פונים אליי גברים ונשים עם בעיות ושאלות לגבי סיטואציות בחיים, ולי יש את היכולת לסייע להם בעזרת הידע. אנשים הכי רוצים לדעת את העתיד. כשאני מדברת עם אנשים אני אמנם משלבת ניבוי, אבל גם מסייעת להם בהכוונה ביצירת מודעות משלהם. כלומר, כשבא לקוח אני יכולה להתריע מפני סיטואציה, לתת עצה מה נכון לעשות בסיטואציה, ובעצם עוזרת ומכינה לעבור סיטואציה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, אני גם פותחת לאנשים אופציה להבין מה עברו ואיך להתפתח ולהתקדם עם עצמם".

שירות היעוץ והתקשור נעשה בעיקר דרך שיחות וידאו ("זה פורמט שמאפשר מתן מענה מיידי ושירות לכל הארץ וגם לחו"ל"). שר מתארת את השירות שהיא מעניקה: "אנשים באים עם שאלות ומקבלים תשובות. אני מסבירה לאנשים את האפשרויות ומסייעת לכוון אותם למקום הטוב עבורם. אני יכולה לעזור לבנאדם, לדעת להזהיר, לתת עצות רלוונטיות. בגלל היכולת לתקשר אפשר להשפיע לטובה, לתקשר עם מלאכים ולבקש שינוי תודעה ולעזור".

מסייעת למטופליה להגיע למקום הטוב ביותר עבורם. שר זרביב (צילום: יח"צ)

שר היא מאלה שאומרים עליהם שהם "יודעים דברים". בגיל 16 התחדדה לה העובדה שהיא חוזה ומנבאת דברים שעומדים לקרות, וכך צללה לעולמות התקשור. כבר כמה שנים יש לה עמוד אינסטגרם פעיל עם עוקבים רבים שרואים פעם אחר פעם כיצד היא מעלה סרטונים בהם היא חוזה דברים שעתידים לקרות. בעת האחרונה למשל צפתה את מבצע שומר החומות, השריפה הגדולה בהרי ירושלים, וקריסת בניין במיאמי. היא חזתה אל מול עוקביה גם רעידות אדמה, תאונות רכבות, מצבי מתיחות במדינה, עניינים פוליטיים ועוד.

עולם התקשור נחשב באופן טבעי לתחום מסתורי עבור רוב בני האדם. שר מסבירה שבעבודת היעוץ שלה היא משלבת מספר אסכולות ביחד, בהן מדע, פסיכולוגיה, קבלה, פיזיקה ועוד. היא מסבירה את התקשור כשילוב של רוח וחומר שאוגרים בתוכם ידע רב של כוחות הטבע ובעצם יוצרים את היכולת לתקשר, ובעזרת התקשור להביא לאנשים את היכולת לפתור לעצמם בעיות.

"מי שלא עוסק בעולם התקשור, קשה לו לקלוט כיצד הוא פועל. אנסה להסביר. זה בדומה להסבר של תקשורת ואינטרנט. איך אנחנו מדברים בטלפון או מתכתבים במחשב עם אדם בארה"ב? דרך נתבים. זה פועל על אותו עיקרון. בתקשור עוברים לנתיב אחר, לעולמות אחרים. ההסבר לעולם התקשור זה אנרגיה חשמלית. מי שמבין בעולם הרוח יכול להבין כיצד עובד. אבל גם אם לא, אפשר לבחור להסתכל על ההיבט הטיפולי ומה שמקבלים מהמתקשר. למי שבא להתייעץ זה מספיק".

ומה הקשר למדע?

"כל עולם התקשור והנבואות מוכח ברמה מדעית. היה מפץ גדול ממנו נוצרו כל החומרים שבעולם. במחקרים מבינים שיש מאיץ חלקיקים, ושהעולם מאורגן על ידי כוח שמארגן אותו. את הנבואות מסבירים בעזרת תורת הקוונטים והחלקיקים השונים ש'מסתדרים' והופכים לאירוע שאפשר לנבא".

איך מכאן זה עוזר לבני האדם?

"הגוף שלנו הוא חומר, והנשמה והתודעה נפרדים מהגוף. זה לגמרי כמו מחשב, חומרה ותוכנה. אז אנחנו סוג מסוים של רובוט יותר משוכלל ממחשב, שעשוי מפרץ האנרגיה שקרה במפץ הגדול. והמחשבה בנויה מתודעה שצברנו במשך השנים. הכול מתוכנת ומוכח מבחינה מדעית. מה שזה אומר - שיש לנו תודעה ובחירה בין טוב לרע, ויש הרבה קווי דמיון בין כולנו. הכול קשור לטבע, לרעיון של 'מהאדמה באנו ולאדמה נשוב'".

יש כוח שמארגן ומכוון את העולם, ומכאן ההסבר לתקשור. שר זרביב בתמונה מאחד ממסעותיה (צילום: יח"צ)

עולם התקשור אותו גילתה שר מגיל צעיר ממלא תפקיד חשוב בחייה בגלל שהיא רואה בו את היכולת לעזור לבני האדם. "יש הרבה אסונות ומצבי קיצון בעולם, במיוחד בשנים האחרונות. אלו הימים הרעים כדי שיבואו ימים טובים", היא מסבירה. "לדורות שלפנינו לא היו מידע ומודעות מי ומה אנחנו. כעת הגענו לסף, אנחנו לומדים מי אנחנו כדי שייווצר השינוי המיוחל בעולם. וזה עובד אותו הדבר באופן האישי וכאן המסר שלי לכל אדם באופן אישי - אנשים צריכים ללמוד להקשיב לחיים שלהם. להתמקד בהם. התקשור והייעוץ שלי עוזרים לכך. משם, כבר תדעו כיצד לפעול".

למידע נוסף, הטלפון של שר זרביב: 050-2500245


שר זרביב - עמוד האינסטגרם

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully