וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בשורה לתושבי רמלה לוד! אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים במשכנתא הקיימת שלכם!

בשיתוף פ.כ.מ – פרץ & כהן משכנתאות

עודכן לאחרונה: 5.9.2021 / 10:31

ההלוואות הפכו מזמן כבר לתכנית החיסכון של הישראלים. כדי להבין למה כדאי לקחת משכנתא, באיזה תנאים ואיך למקסם את האפשרויות הטמונות במשכנתאות ובהלוואות הלכתי לדבר עם עידן פרץ, אחד המומחים הגדולים בתחום ומייסד ושותף בפ.כ.מ - פרץ & כהן משכנתאות

עידן כהן – מייסד שותף. יח"צ,
עידן כהן – מייסד שותף/יח"צ

בכדי להבין את עולם המשכנתאות וכל הסובב אותו אני שואלת בתחילה את עידן מה זה אומר מחזור משכנתאות? עידן מסביר לי כי קודם כל ולפני הכל, בבואנו לדבר על משכנתאות, אנו צריכים לזכור שהבנקים בישראל, רובם ככולם, הינם בבעלות פרטית וככאלו, מטרתם הינה להיות כמה שיותר רווחים ולהרוויח כמה שיותר כסף, מאתנו - לקוחותיהם.

עו"ד ארז פרץ מייסד שותף. יח"צ,
עו"ד ארז פרץ מייסד שותף/יח"צ

עידן, מה לי כלקוח שווה וכדאי לדעת לפני שאני מחליטה על לקיחת משכנתא?

ראשית, אומר עידן, עלי לציין כי על אף שהמשכנתאות הפכו לתכנית החיסכון האולטימטיבית הישראלית, הישראלים אינם מבינים במשכנתאות. מטרתו של כל לקוח הינה לנגח לנקודת קיצון את הבנק ולהשיג את המשכנתאות הנכונות והזולות ביותר, כדי שיוכל לחיות כמה שיותר טוב וברווחה. לפני שלוקחים את המשכנתא, אני ממליץ לפנות לחברה שמשכנתאות הינן תחום התמחותה. החברה עורכת בדיקת כדאיות וממליצה על הקלות של אלפי שקלים, על ידי בניית משכנתא שמתאימה ללקוח.

עידן מספר שחברות כמו פ.כ.מ - פרץ & כהן משכנתאות, בראשה הוא עומד וחברות נוספות מסוגה, הקיימות בשוק, מצליחות לנגח את הבנקים באמצעות ידע, אשר נרכש ומועבר על ידי מתפעלים ועובדי חברה, שעבדו שנים רבות במערכת הבנקאית ועתה מעניקים מהידע שלהם וניסיונם העשיר ללקוחות הפרטיים, המעוניינים לקחת משכנתא מהבנק.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

תרפיית מציאות מדומה: טיפול להתמודדות עם חרדה

בשיתוף zap doctors

מה היתרון של חברות מסוג החברה שאותה הקמת?

"בנוסף ליתרון המשמעותי שהחברה עובדת עם כל הבנקים ואיננה מחויבת אך ורק לבנק אחד ולמוצריו, היתרון הנוסף שיש בפנייה לחברה מייעצת הוא באמצעות כוח הקנייה: חברה כמו שלנו מטפלת בכ-40-50 תיקים בחודש, בשווי ממוצע של כ-60 מיליון ₪ וזה רק בחודש אחד. למעשה, אנו מקימים כמעין קבוצת רכישה של משכנתאות וכך הלקוחות יכולים ליהנות ממשכנתא בתנאים משתלמים הרבה יותר כשהם באים בצורה מאוחדת עם גב חזק ונחוש מאחוריהם".

עידן, האם יש לך דוגמא למצב שכזה?

כן, מבדיקה שעשינו ראינו כי תושבי רמלה, לוד ובני ברק משלמים הכי יקר עבור משכנתאות: על כל ₪ שהם לוקחים הם משלמים בין 2-2.5 ₪. לאחר פניות של מספר משפחות ובדיקת תיק המשכנתאות שלהם, פנינו לבנקים, בדקנו את ההצעה הטובה ביותר ופנינו להליך של מחזור משכנתאות. התושבים הרוויחו, בזכות הטיפול בתיק מאות אלפי שקלים שנחסכו להם ועתה הם יכולים לשלם הרבה פחות ולחיות ברווחה יותר גדולה עם הסדר המשכנתאות החדש שהבאנו בפניהם. ומכתבי התודה הרבים שלהם, מעידים על כך יותר מהכל.

מכתב תודה של לקוחות. צילום מהווטסאפ. יח"צ,
מכתב תודה של לקוחות/יח"צ

למי עוד שווה לפנות לייעוץ בנושא משכנתא?

"לזוגות צעירים וזכאי פרויקט "מחיר למשתכן" אני מאוד ממליץ לפנות לייעוץ לפני שהם לוקחים משכנתא. דווקא זוגות צעירים בראשית דרכם או זכאי הפרויקט הינם ציבור שהפרוטה אינה מצויה בכיסם והרבה פעמים אני פוגש באנשים שאספו "לירה לשקל" על מנת להגשים את חלום הדירה. לאנשים אלו אני מציע להגיע ולפנות לייעוץ, שבד"כ אינו יקר, אך חוסך להם כסף רב וגם נותן להם את האפשרות להוות קבוצת רכישה, כפי שהזכרתי קודם, וליהנות מהנחות מפליגות ותנאים משופרים." כמובן, מוסיף עידן, שכמו את ציבור ממחזרי המשכנתאות, גם הזוגות הצעירים הלוקחים משכנתאות חדשות, נהנים מליווי צמוד לאורך כל הדרך ומייעוץ שמאוד עוזר להם להשיג את מטרתם - משכנתא בתנאים הכי טובים שיש.

מה בנוגע לאיחוד הלוואות?

מסתבר כי למעלה מ-90% מהישראלים מחזיקים הלוואות ו-75% עם משכנתאות והלוואות. הלוואה הפכה זה מכבר לתכנית החיסכון של הישראלים ורבים מהם מחזיקים מספר הלוואות ויש אפילו כאלו שכלל אינם מודעים לכמות ההלוואות אותן הם לקחו וכמות הכספים שהם משלמים על ההלוואות. ללקוחות כאלו אנו עורכים קודם כל בדיקת כל תיקי ההלוואות שיש להם ובדרך כלל אנו רואים שניתן, על ידי הריסת ההלוואות הקודמות והקמת תיק חדש הכולל איחוד הלוואות, לחסוך כסף רב וכשלא משלמים ריבית על מספר הלוואות, אלא על הלוואה אחת מחיר, שעל פי רוב הינו מופחת ביותר.

האם יש מוצרים נוספים או דברים נוספים שנדע בתחום המשכנתאות וההלוואות?

כן, כיום, עם עליית תוחלת החיים מבוגרים רבים מעל גיל 60 שעדיין פעילים ועובדים, אך כבר רכשו דירה משלהם, ומעוניינים לעזור לילדיהם לרכוש דירה, לשפר את הדיור של עצמם, או לקחת הלוואה ומשכנתא על מנת להגשים חלום של טיול גדול סביב העולם או סתם לחיות ברווחה בתקופת הפנסיה. לציבור זה אנו מעניקים מענה מיוחד, ספיציפי וייחודי לכל אחד, עפ"י צרכיו ובונים לו תיק המיועד לו באופן אישי, כשלעתים כולל תיק זה את שיעבוד הנכס מבלי לשלם עבור פעולה זו אף לא שקל אחד, וזאת שוב, בזכות הכוח הרב שמצוי בידינו והעובדה כי אנו עובדים עם כל הבנקים ויכולים לקחת מכל בנק את התוכנית הטובה ביותר ולהציעה ללקוח לפי רצונו וצרכיו.

משפחת מחפודה מרמלה שחסכה למעלה מ-300 אלף ₪.. יח"צ,
משפחת מחפודה מרמלה שחסכה למעלה מ-300 אלף ₪/יח"צ

כתובת: הברזל 11 רמת החייל, תל-אביב. טלפון: 03-5020200

פייסבוק

אתר

אינסטגרם

מייל: info@pacam.co.il

בשיתוף פ.כ.מ – פרץ & כהן משכנתאות
  • עוד באותו נושא:
  • משכנתאות
4
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully